Влада Судану застосувала хімічну зброю проти мирного населення. Опубліковані жахливі фотодокази

29.09.2016 11:00

Влада Судану застосувала хімічну зброю проти мирного населення. Опубліковані жахливі фотодокази

Правозахисники знайшли 56 свідків, які підтвердили як мінімум 30 випадків використання хімічної зброї, зазначила Amnesty у своїй новій доповіді. За словами правозахисників, їм надали безліч фотографій і відео з постраждалими дітьми. Очевидці розповідали, що деякі діти, які опинилися в зоні атаки, вмирали майже відразу, а деякі мали ще кілька місяців.

Із січня 2016 року в регіоні Дарфур у Судані від застосування хімічної зброї загинули 200 людей. Про це заявила правозахисна організація Amnesty International, передає ВВС-Russian.

Люди, які постраждали від "отруйного диму", не могли дихати, блювали кров'ю, їх шкіра взялася пухирями і відшаровувалася.

Правозахисники знайшли 56 свідків, які підтвердили як мінімум 30 випадків використання хімічної зброї, зазначила Amnesty у своїй новій доповіді.

За словами правозахисників, їм надали безліч фотографій і відео з постраждалими дітьми. Очевидці розповідали, що деякі діти, які опинилися в зоні атаки, вмирали майже відразу, а деякі мали ще кілька місяців.

Уряд Судану поки ніяк не прокоментував доповідь і не відповів на запит правозахисної організації.

Конфлікт у Дарфурі (Західний Судан) почався понад 13 років тому, уряд і проурядові арабські угруповання воюють тут з місцевим населенням.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus