Власник телеканалу "112 Україна" просить притулку у Бельгії й заявляє про "політичний тиск" - ЗМІ

28.09.2016 00:00

Власник телеканалу "112 Україна" просить притулку у Бельгії й заявляє про "політичний тиск" - ЗМІ

Подщипков знаходиться в стадії оформлення політичного притулку. Приводом для отримання статусу політичного біженця в Бельгії став, нібито "політичний тиск в Україні", а документи Подщипков подав ще на початку року.

Власник телеканалу "112 Україна" Андрій Подщипков просить політичного притулку в Бельгії. Про це 27 вересня 2016 року передає "Детектор Медіа" з посиланням на колишнього креативного продюсера каналу "112 Україна" Віктора Зубрицького.

За його словами, Подщипков знаходиться в стадії оформлення політичного притулку. Приводом для отримання статусу політичного біженця в Бельгії став, нібито "політичний тиск в Україні", а документи Подщипков подав ще на початку року.

За словами Зубрицького, який тримає контакт з Подщипковим, спочатку власник каналу звертався з проханням про політичний притулок до влади Австрії.

"Однак пізніше юристи Подщипкова переконали його звернутися за отриманням статусу біженця в Брюсселі, де він проживає", - повідомив Зубрицький.

Перед цим оголошений в розшук депутат Олександр Онищенко, перебуваючи у Лондоні, де він переховується від українських правоохоронців, заявив, що президент Петро Порошенко нібито намагався через нього купити телеканал "112 Україна". Адміністрація президента назвала цю заяву Онищенка такою, що "не відповідає дійсності і спрямована на відволікання уваги від розслідування щодо цих осіб".

Раніше ЗМІ пов'язували канал "112" із найближчим оточенням Віктора Януковича, зокрема, з екс-міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком.

Згідно з журналістським розслідуванням Deutsche Welle, маєток Захарченка у Гореничах біля Києва також пов'язаний з фірмою, близькою до Подщипкова та "112 Україна".

Захарченко перебуває у всеукраїнському розшуку у справі про масові розстріли цивільних осіб під час Революції Гідності. Переховується у Росії.

Що ж стосується Зубрицького, то чинний голова МВС України Арсен Аваков називав його тим, хто безпосередньо керував "тітушками" в середмісті Києва протягом 18-20 лютого 2014 року. " ...По суті здійснював увесь зв'язок і всю координацію дій "тітушків", відповідних банд, які асистували органам внутрішніх справ у репресивних діях проти протестувальників у той час", - повідомляв Аваков у своїй офіційній доповіді.

В ефірі "Шустер LIVE" Зубрицький, який вийшов на зв'язок зі студією з-за кордону, подібні звинувачення заперечив.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus