Во Львовской области СБУ задержала три диверсионные группы - СМИ

28.04.2014 22:00

Во Львовской области СБУ задержала три диверсионные группы - СМИ

Были задержаны три группы, самая крупная из которых насчитывала 12 человек. Граждан других государств, в частности России, среди задержанных не было. Между тем официально в управлении СБУ в Львовской области эту информацию не комментируют. "До 10 мая мы не будем ничего комментировать. Я не могу ни опровергнуть, ни подтвердить эту информацию", - отметили в СБУ.

Служба безпеки України (СБУ) затримала у Львівській області три диверсійні групи з Луганської та Донецької областей, повідомляє ZAXID.NET з посиланням на джерела в СБУ.

Були затримані три групи, найбільша з яких налічувала 12 осіб. Громадян інших держав, зокрема Росії, серед затриманих не було. Тим часом офіційно в управлінні СБУ в Львівській області цю інформацію не коментують.

"До 10 травня ми не будемо нічого коментувати. Я не можу ні спростувати, ні підтвердити цю інформацію", - зазначила прес-секретар управління Ореста Кутна.

Раніше повідомлялось, що Служба безпеки України затримала заступника самопроголошеного "мера Слов'янська", громадянина України Ігоря Перепечаєнка, причетного до організації сепаратистських заходів та масових сутичок на Донеччині.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus