Вперті захисники прав сексменшин вирішили приєднатися до Євромайдану

10.01.2014 19:43

Вперті захисники прав сексменшин вирішили приєднатися до Євромайдану

Представники ініціативної групи захисту прав сексуальних меншин в Україні мають намір 11 січня о 12.00 пройти маршем від Бессарабської площі до майдану Незалежності та приєднатися до мирного протесту українських громадян за вступ до Європейського Союзу. За словами організаторів, на акцію погодилися прийти близько 50 осіб.

Представники ініціативної групи захисту прав сексуальних меншин в Україні мають намір 11 січня о 12.00 пройти маршем від Бессарабської площі до майдану Незалежності та приєднатися до мирного протесту українських громадян за вступ до Європейського Союзу.

"Ми не є офіційно зареєстрованою організацією, ми представники сексменшин, які познайомилися в соціальних мережах. Ми вирішили підтримати євроінтеграцію. Ми 11 січня о 12.00 пройдемо маршем від Бессарабської площі до майдану Незалежності для того, щоб приєднатися до мітингувальників за євроінтеграцію", - сказала координатор групи Софія Гукова на прес-конференції у п'ятницю 10 січня в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами організаторів, на акцію погодилися прийти близько 50 осіб.

Також вона зазначила, що має намір звернутися по підтримку до представників дипмісій в Україні, насамперед до посольства США. Крім того, члени групи мають намір вимагати від опозиційних політиків повернутися до розгляду законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів про припинення дискримінації в Україні.

Водночас учасники прес-конференції заперечують звинувачення на їхню адресу з боку українського ЛГБТ-руху про те, що їхня ініціатива та акція є "проплаченою політтехнологією", покликаною дискредитувати Євромайдан і завдати шкоди євроінтеграції України.

Зокрема, Гукова заявила, що вони запрошували представників ЛГБТ-руху приєднатися до їхньої акції, але ті відмовилися.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи не бояться організатори акції якихось провокацій під час проведення їхнього маршу, зокрема агресії з боку представників ВО "Свобода", вона відповіла: "Якщо вони хочуть до Європи, то нехай покажуть, що вони до неї готові".

Раніше, 8 січня, ЛГБТ-організації України заявили, що їхній рух вкотре намагаються використовувати з метою дискредитації Євромайдану: "Ми повідомляємо, що не планували і не плануємо жодних акцій на ЛГБТ-тематику в рамках Євромайдана саме тому, що розуміємо, ким і з якою метою вони будуть використані".

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus