Яценюк шокований історією з Олесем

05.01.2017 10:00

Яценюк шокований історією з Олесем

"Цей похорон має стати маніфестом нашої національної гідності. Упевнений, що в таких урочистостях мало б взяти участь усе керівництво держави, народні депутати, видатні українські діячі культури, дипломатичний корпус", - написав він. Після цього, наголосив лідер "Народного фронту", треба повернутися до теми захисту наших святинь за кордоном.

Прах Олександра Олеся необхідно повернути в Україну. Держава має проявити повагу до себе і нашої національної присутності у світі. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив екс-прем'єр Арсеній Яценюк.

"Те, що сталося з прахом Олександра Олеся і його дружини у Празі, - шокуюча новина для всього нашого народу. Йдеться не про локальну чи приватну драму. Йдеться про наші національні святині", - написав він.

Прах Олександра Олеся, переконаний Яценюк, необхідно повернути в Україну: "Поховати Поета і його дружину треба в Києві. Йому треба віддати найвищі державні почесті".

"Цей похорон має стати маніфестом нашої національної гідності. Упевнений, що в таких урочистостях мало б взяти участь усе керівництво держави, народні депутати, видатні українські діячі культури, дипломатичний корпус", - додав він.

Після цього, наголосив лідер "Народного фронту", треба повернутися до теми захисту наших святинь за кордоном.

"Держава має виявити повагу до себе і нашої національної присутності у світі", - зауважив Яценюк.

Нагадаємо, Олександр Олесь (1878-1944) донедавна був похований на кладовищі в Празі. 3 січня 2017 року його останки ексгумували, оскільки на його місці вирішили поховати іншу людину - Володимира Михайлишина, який останні роки платив ренту за могилу українського поета.

Олеся перепоховають в Україні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus