Яценюк та члени уряду вшанували пам’ять Тараса Шевченка

09.03.2016 14:00

Яценюк та члени уряду вшанували пам’ять  Тараса Шевченка

Сьогодні, 9 березня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени уряду взяли участь у вшануванні пам’яті Тараса Шевченка з нагоди 202-річчя з дня його народження. Як повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, вони поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві в Києві.

Сьогодні, 9 березня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени уряду взяли участь у вшануванні пам’яті Тараса Шевченка з нагоди 202-річчя з дня його народження.

Як повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, вони поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві в Києві.

Поезія Тараса Шевченка "має стати для нас дороговказом, надихаючи на добрі справи в ім’я України". Про це йдеться у вітанні голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з нагоди 202-ї річниці від дня народження генія українського народу, повідомляє прес-служба ВРУ.

Гройсман зазначає, що день народження Великого Кобзаря "для нас справжнє державне свято".

"Життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка сповнений не лише любові до України, а й готовності втілювати цю любов у реальних справах служіння рідній землі. Саме за це на нього чекала нелегка доля в умовах царської неволі, яка, проте, його не зламала", - йдеться в привітанні.

В ньому сказано, що "якщо ми хочемо вшанувати пам’ять славетного земляка належним чином, то маємо взяти на озброєння його заповіт: чесно працювати на благо Вітчизни, бути справедливим до ближнього, відкинути дрібні міжусобиці і спільними силами змінювати світ на краще".

"Це має стати для нас дороговказом, надихаючи на добрі справи в ім’я України", наголосив Гройсман.

Зазначимо, торік у Міністерстві закордонних справ на честь дня народження великого Кобзаря прочитали "Заповіт" дев'ятьма різними мовами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus