Яценюк задоволений ініціативою сенаторів США щодо нових санкцій проти РФ

12.01.2017 11:00

Яценюк задоволений ініціативою сенаторів США щодо нових санкцій проти РФ

"Чекаємо від нової адміністрації США вольових та ефективних рішень для упокорення російського агресора. Покладаємося на єдність усіх політичних сил у США навколо підтримки України", - підкреслив лідер "НФ". "Україна воює не тільки за себе. Україна бореться за свободу всього вільного світу", - додав Яценюк.

Колишній лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк вітає ініціативу сенаторів США про всеосяжні галузеві санкції проти Кремля. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Чимало подій у світі викликають природнє занепокоєння України стосовно єдності демократичних держав навколо цивілізованих принципів світового устрою і для протидії агресії Росії. Саме тому з особливою підтримкою ставлюся до останньої ініціативи десяти сенаторів Сполучених Штатів з Республіканської та Демократичної партій запровадити ширші, всеосяжні та (що особливо важливо) галузеві санкції проти Кремля, виводячи санкційну політику на новий рівень.", - написав Яценюк.

Про такий підхід і таку колективну політику, за його словами, йшлося під час його візитів до Вашингтона, і під час останніх зустрічей з американськими партнерами в Києві.

Яценюк підкреслив, що світ очікує від США лідерської ролі в справі підтримки міжнародного миру і безпеки.

"Чекаємо від нової адміністрації США вольових та ефективних рішень для упокорення російського агресора. Покладаємося на єдність усіх політичних сил у США навколо підтримки України", - підкреслив лідер "НФ".

"Україна воює не тільки за себе. Україна бореться за свободу всього вільного світу", - додав Яценюк.

Нагадаємо, сенатор-республіканець Джон Маккейн, а також сенатори-демократи Бен Кардін і Роберт Менендес заявили, що внесуть до Конгресу проект "всеосяжних" санкцій щодо Росії через її спроби вплинути на вибори в США 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus