Як чорний символ всього

17.10.2016 14:00

Як чорний символ всього

У виконанні покійника "руський мір" переконливо демонструвався як світ садистів, боягузів, катів, мародерів, покидьків, крадіїв, багатоженців, злочинців, ксенофобів та брехунів.

Олена Стяжкіна

У виконанні покійника "руський мір" переконливо демонструвався як світ садистів, боягузів, катів, мародерів, покидьків, крадіїв, багатоженців, злочинців, ксенофобів та брехунів.

У Донецьку було ліквідовано Арсена Павлова, відомого за прізвиськом Моторола. Його перехід до пекла відбувся у ліфті будинку, де Моторола проживав у вкраденій квартирі із своєю молодшою дружиною та дітьми. І цей перехід, що він відбувся чи то завдяки кремлівським кураторам, чи то завдяки місцевим бізнес-розборкам, чи то на ґрунті національної ворожнечі із абхазами, яких молодша дружина Мотороли образила в найкращих традиціях "руського міра", є символом всього того, що відбувається та буде відбуватися на окупованих територіях Донеччини та Луганщини.

Бо, по-перше, присутність Мотороли, громадянина Федерації, автомийника з Ростова, є уособленням, чи, радше, уістотленням, факту російської окупації. Впродовж усієї війни Моторола, як міг, спростовував путінську брехню про "їхтамнєт", намагаючись потрапити у кожний телевізійний кадр чи на шпальту ЗМІ, щоб підтвердити власним існуванням факт російської інвазії на Донеччину й Луганщину.

По-друге, саме він, завдячуючи активностям московських і колаборантських медіа, унаочнив для широкої публіки значення терміну "руський мір". У виконанні покійника "руський мір" переконливо демонструвався як світ садистів, боягузів, катів, мародерів, покидьків, крадіїв, багатоженців, злочинців, ксенофобів та брехунів. Світ як і світ для. Моторола був промоутером і зазивалою для інших російських катів і вбивць, які марили заробити на крові українців. "Руський мір" їхніми спільними зусиллями дедалі більше набував ознак нелюдського, бісівського світу, очолюваного московським сатаною. Світу небезпечного й зрадницького навіть до тих, хто продав заради нього душу.

Ліквідація Мотороли у самому центрі міста, у будинку, що був "режимним об’єктом" та ніби охоронявся, як слід, це ще й символ тієї самої "безпеки", яку буцімто могли гарантувати окупанти, постійно вимагаючи проведення місцевих виборів. Запроваджений кремлівськими намісниками "режим КТО" - контр-терористичної операції – недвозначно засвідчує визнання безпорадності гауляйтерів щодо фактору безпеки та проголошує наявність якихось "терористів", що однозначно заперечує будь-які можливості навіть розмов про "спочатку вибори, потім кордон". А ну як "терористи" переб’ють усіх "кандидатів", а потім візьмуться ще й за "спостерігачів"?

Ліфт… Ліфт тут також дуже символічна штука. Примноживши себе автоматами та мінометами, садисти, кати та інші істоти з категорії "ніхто", робили, як їм здавалося, стрімкі та успішні кар’єри. "Соціальний ліфт" підносив їх з охоронців, торгівців курятиною, безробітних, вокзальних жебраків, наркоманів аж до "генералів", "міністрів", "полковників", "мерів", "прокурорів" тощо. Підносив миттєво, майже без зупинок на проміжних поверхах. Але ліфт у будинку на вулиці Челюскінців продемонстрував, що він не їде до неба. Рух вгору був ілюзією, бо правильною та остаточною зупинкою цього ліфту була та, що ховалась під таємною кнопкою із написом "пекло". Але ніхто з "моторол" вперто не хотів учити абетку, тож назви не помітив.

Ліквідація російського окупанта засвідчила ще один дуже важливий факт. Страхи стосовно того, що за результатами виконання Мінських угод у Верховній Раді України з’являться депутати Моторола й Гіві, були марними. Ці покидьки не стануть депутатами, бо не потрібні Кремлю. Депутатами після звільнення територій можуть стати інші. Й паспорти у них будуть українські, й обличчя – знайомі.

Моторола – не перший, і, на щастя, не останній виродок, що їх буде ліквідовано у процесі відповзання Кремля з наших територій. Важливо, щоб суспільна ейфорія від заслуженої подорожі в пекло, яку радше рано, ніж пізно, отримають "герої руського міра", не стала на заваді усвідомлення реальної небезпеки, пов’язаної з поверненням у політичний та владний простір тих, хто створював цю війну й, пересидівши небезпеку, буде намагатися й далі працювати на реалізацію кремлівської імперської параної.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus