Як танки на параді: спортсмени жаліються, що фани "ОЕ" порвали на стадіоні в Чернігові нові бігові доріжки

30.09.2016 20:00

Як танки на параді: спортсмени жаліються, що фани "ОЕ" порвали на стадіоні в Чернігові нові бігові доріжки

Під час концерту знаменитого гурту "Океан Ельзи" у Чернігові публіка порвала нові, нещодавно залиті бігові доріжки міського стадіону ім. Ю. Гагаріна. Світлини доріжок з відповідним коментарем розмістили легкоатлети Чернігівщини на своєму сайті. Так, концерт "Океану Ельзи" в Чернігові відбувся 28 вересня на стадіоні ім. Ю. Гагаріна і зібрав тисячі прихильників.

Під час концерту знаменитого гурту "Океан Ельзи" у Чернігові публіка порвала нові, нещодавно залиті бігові доріжки міського стадіону ім. Ю. Гагаріна.

Світлини доріжок з відповідним коментарем розмістили легкоатлети Чернігівщини на своєму сайті, повідомляє "Укрінформ".

Так, концерт "Океану Ельзи" в Чернігові відбувся ввечері 28 вересня на стадіоні ім. Ю. Гагаріна і зібрав тисячі прихильників творчості Святослава Вакарчука та його мизикантів.

"Нагадуємо, що у зв'язку з реконструкцією футбольного поля всім дитячо-юнацьким спортивним школам заборонили користуватися навіть частиною бігових доріжок (загалом уже 3 місяці). Тепер треба заново переливати доріжку, аби приймати змагання рівня чемпіонату України та інших, міжнародних. А це знову наші з вами капіталовкладення у вигляді податків", - тепер написали спортсмени.

З проханням відремонтувати доріжки до міського голови Чернігова звернулась учасниця літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, майстер спорту міжнародного класу Ольга Бібік.

Спортсменка зазначила, що розпочала підготовку до Олімпійських ігор в Токіо (2020 р.) і тренуватися хотіла б у рідному місті.

Начальник фінансового управління Чернігівської міської ради Олександр Мельник відповів Ользі, що стадіон ім. Гагаріна уже кілька років є державною установою і перебуває в прямому підпорядкування Мінспорту. Тож міська влада за його стан відповідальності не несе.

Допис Мельника викликав обурення відомої спортсменки, але всіх, врешті-решт, заспокоїли депутат міської ради Андрій Прокопенко.

"За фактом пошкоджень був складений акт із фотографіями, підписаний дирекцією стадіону та організаторами. Відновлення покриття буде проведено упродовж 14 днів за рахунок організаторів", - написав він у соцмережі.

Нагадаємо, що трохи схожа ситуація відбулася під час святкування Дня Незалежності у столиці, коли у комунальній корпорації "Київавтодор" жалілися на те, що асфальт на ділянках вулиць, де проходила військова техніка на параді, масово руйнувався. Своєю чергою, у Міноборони відповіли на такі претензії, що справа не у техніці, а у якості дорожнього покриття.

Втім, у Києві тоді йшлося про танки, а в Чернігові дорожнє покриття для спортсменів постраждало від людської ваги.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus