Яресько відмовилася коментувати можливість свого призначення на посаду прем`єр-міністра

10.03.2016 13:00

Яресько відмовилася коментувати можливість свого призначення на посаду прем`єр-міністра

Міністр фінансів України Наталія Яресько відмовилася коментувати інформацію про своє можливе призначення на посаду прем`єр-міністра України. "Я не коментую чуток", - сказала Яресько. При цьому вона відмовилася підтвердити чи спростувати інформацію про те, що з нею ведуть переговори про формування нового Кабінету міністрів.

Міністр фінансів України Наталія Яресько відмовилася коментувати інформацію про своє можливе призначення на посаду прем`єр-міністра України. Про це вона сказала під час 12 міжнародної конференції Dragon Capital, передає УНІАН.

Абромавичус не виключає свого повернення в уряд у разі зміни прем`єр-міністра

"Я не коментую чуток", - сказала Яресько.

При цьому вона відмовилася підтвердити чи спростувати інформацію про те, що з нею ведуть переговори про формування нового Кабінету міністрів.

"Я працюю міністром фінансів України в легітимному уряді. Я працюю щодня над тим, за що я відповідаю", - сказала міністр.

За словами Яресько, зараз не час для спекуляцій. "Уряд не в кризі. Останні 15 місяців ми працювали дуже напружено. Ми провели важливі структурні реформи. Чи було їх достатньо? Ні. Роботи більше, ніж досить. Але спекуляції зараз не те, що нам потрібно. У нас діє уряд, і ми працюємо щодня. А спекуляції можуть посилити кризу", - сказала Яресько.

Як повідомлялось, питання відставки чинного уряду України обговорюється з початку року у зв`язку із заявами про відставку одразу декількох міністрів. Зокрема, заяви зробили міністр агрополітики і продовольства Олексій Павленко, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, міністр охорони здоров`я Олександр Квіташвілі, а також голова Мінекономрозвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус. Відставка Абромавичуса викликала найгострішу реакцію в ділових колах і дипломатичному співтоваристві, оскільки він прямо звинуватив представників фракції "Блоку Петра Порошенка" в парламенті в тиску на Мінекономрозвитку. Слідом за відставкою Абромавичуса заяви про відставку написали його заступники, включаючи торгового представника України Наталію Микольску. Занепокоєння відставкою висловили посли дев‘яти країн, включаючи країни "Великої сімки", представники МВФ і Держдепартаменту США.

Разом з тим, 4 лютого під час позачергового засідання уряду Павленко, Пивоварський і Квіташвілі відкликали свої заяви. Абромавичус сказав, що рішення про вихід з уряду не змінюватиме. Пізніше він зазначив, що не виключає повернення в уряд, але лише за умови зміни прем`єр-міністра.

16 лютого у Верховній Раді прем`єр-міністр України представив звіт про діяльність уряду за 2015 рік. Робота Кабміну була визнана парламентаріями незадовільною. Разом з тим постанова про відставку уряду не набрала потрібної кількості голосів народних депутатів.

8 березня екс-посол США в Україні Стівен Пайфер заявив, що Яресько може бути призначена главою уряду на місце Яценюка вже на поточному тижні.

Абромавичус не виключає свого повернення в уряд у разі зміни прем`єр-міністра

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, подав у відставку, 3 лютого, не виключає свого повернення в уряд за умови, що главою уряду України стане нова людина. Про це Абромавичус сказав у ході 12 міжнародної конференції Dragon Capital.

"У мене була хороша робота. Хороший досвід. Ми найняли 250 нових людей, у нас було багато нових людей у багатьох проектах. Я не зустрів жодної людини, якій би не подобалося те, що вона робить, - сказав Абромавичус. - Звичайно, багато чого залишилося недоробленим, і було б дуже цікаво продовжити роботу. Але я вже спалив достатньо мостів. Хоч, треба визнати, чудеса трапляються, все може бути".

При цьому Абромавичус підкреслив, що реформи в Україні можуть тривати лише за однієї умови - зміни глави уряду. Абромавичус не назвав кандидатуру найприйнятнышого, на його думку, прем`єра, проте зазначив, що характеристикам, яким відповідав би новий прем`єр, на поточний момент відповідає міністр фінансів Наталыя Яресько.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus