Ярош: Українська добровольча армія має діяти в системі Міноборони

24.10.2016 10:00

Ярош: Українська добровольча армія має діяти в системі Міноборони

Українська добровольча армія має діяти в системі Міністерства оборони. В інтерв'ю виданню "ONLINE.UA" командир добровольчого українського корпусу, нардеп Дмитро Ярош розповів про деталі діяльності добровольчої армії, які передбачає законопроект за його авторством. Він навів приклади декількох бійців-добровольців, які в мирному житті займаються улюбленою справою та контракт із ЗСУ укладати не бажають.

Українська добровольча армія має діяти в системі Міністерства оборони. В інтерв'ю виданню "ONLINE.UA" командир добровольчого українського корпусу, нардеп Дмитро Ярош розповів про деталі діяльності добровольчої армії, які передбачає законопроект за його авторством.

"Відповідно до законопроекту вона має діяти практично в системі Міністерства оборони. Ми ж розуміємо, що не можна допускати анархію в сфері національної безпеки і оборони. Все чітко має бути структуроване, підпорядковане. Але, кажу ж, це певним чином позитивна альтернатива. Вільні озброєні люди, які на місцях проходять постійні навчання. Вони займаються тим, чим вони займаються", - сказав він в інтерв'ю виданню "ONLINE.UA".

Він навів приклади декількох бійців-добровольців, які в мирному житті займаються улюбленою справою та контракт із ЗСУ укладати не бажають.

"За законопроектом у нас практично три функціональні завдання. Це система територіальної оборони, це партизанський рух і військово-патріотичне виховання перш за все молоді. Це ті чинники, які не дозволяють ворогу заходити. Коли з кожного вікна по ньому ведеться вогонь, - та ще й точний вогонь, бо ці люди готуються до відбиття агресії, - зрозуміло, що противник прорахує сто разів, що він зазнає таких втрат, які будуть несумісні з наступом, з якимись наступальними діями. І я більш ніж переконаний, якби ця система діяла, вони б не полізли ні в Крим, нікуди", - пояснив Ярош.

Як повідомлялося, 28 грудня 2015 року Ярош з низкою однодумців відокремився від "Правого сектору" й заснував свій новий рух "Державницька ініціатива Яроша" (ДІЯ).

Бойовим крилом ДІЯ є Українська добровольча армія (УДА), тоді як Добровольчий український корпус (ДУК) на чолі з Андрієм Стемпіцьким ("Летун") лишився в підпорядкуванні ПС.

Замість Яроша партію ПС очолив Андрій Тарасенко ("Пилипась"). За його словами, попереднє керівництво розглядало ПС радше як широку громадську силу, тоді як це має бути повноцінний учасник виборчого процесу, від чого раніше відмовлявся ПС.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus