ЮНІСЕФ: за останні 6 днів в Алеппо загинуло 96 дітей

29.09.2016 15:00

ЮНІСЕФ: за останні 6 днів в Алеппо загинуло 96 дітей

Щонайменше 96 дітей загинули і 223 отримали поранення в східній частині Алеппо, починаючи з п'ятниці, 23 вересня. "Діти Алеппо опинилися у жахливій пастці. Немає слів, щоб описати страждання, які вони відчувають", – заявив заступник виконавчого директора ЮНІСЕФ Джастін Форсайт.

Щонайменше 96 дітей загинули і 223 зазнали поранень у східній частині Алеппо, починаючи з п'ятниці, 23 вересня.

Про це повідомляє ЮНІСЕФ.

"Діти Алеппо опинилися у жахливій пастці. Немає слів, щоб описати страждання, які вони відчувають", – заявив заступник виконавчого директора ЮНІСЕФ Джастін Форсайт.

За інформацією організації, в східному Алеппо "залишилося лише 30 лікарів, бракує медичного обладнання для надання екстреної допомоги, поранених стає все більше й більше".

"Один з місцевих лікарів розповів ЮНІСЕФ, що дуже часто діти помирають від отриманих поранень саме тому, що немає можливості надати їм кваліфіковану допомогу через брак обладнання та медикаментів", – наголошують в організації.

Раніше повідомлялося, що США пригрозили РФ припинити співпрацю у питанні мирного врегулювання в Сирії через те, що бої в районі міста не припиняються.

Нагадаємо, з часу завершення перемир'я вночі 19 вересня сирійська армія за підтримки російської авіації не припиняє бомбардувати Алеппо.

Нагадаємо, з часу завершення перемир'я вночі 19 вересня сирійська армія за підтримки російської авіації невпинно бомбить Алеппо.

Білий дім не виключає можливість запровадження додаткових економічних санкцій щодо Росії через ситуацію в Сирії. Крім того, Сполучені Штати готові припинити спільну роботу з РФ довкола мирного врегулювання в Сирії в тому випадку, якщо не припиниться насильство в місті Алеппо.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus