Юнкер: Україна до літа отримає безвізовий режим з ЄС

10.02.2017 15:00

Юнкер: Україна до літа отримає безвізовий режим з ЄС

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що Україна до літа отримає безвізовий режим з країнами Європейського Союзу. Про це він сказав на спільній з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом прес-конференції у Брюсселі, передає "Європейська правда". "Ми обговорили питання візової лібералізації – це відбудеться до літа", - сказав Юнкер.

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що Україна до літа отримає безвізовий режим з країнами Європейського Союзу. Про це він сказав на спільній з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом прес-конференції у Брюсселі, передає Європейська правда.

"Ми обговорили питання візової лібералізації – це відбудеться до літа", - сказав Юнкер.

Володимир Гройсман запросив Жана-Клода Юнкера і громадян країн ЄС відвідати Україну під час проведення міжнародного конкурсу "Євробачення" в 2017 році в Києві.

"Окремо хотів би, шановний пане президенте, скористатися можливістю і запросити вас, всіх громадян Європейського Союзу відвідати Україну. Тут у нас відбудеться конкурс "Євробачення", - сказав Гройсман.

Прем'єр також продемонстрував главі Єврокомісії символ конкурсу.

Конкурс "Євробачення-2017" буде приймати Київ. Свою участь підтвердили 43 країн. Півфінали відбудуться 9 і 11 травня, фінал - 13 травня.

Нагадаємо, брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк повідомив, що безвізовий режим між Україною та Європейським союзом може набути чинності 12 червня.

Раніше Гройсман заявив, що остаточне рішення Європейського Союзу про введення безвізового режиму для громадян України може бути прийнято до червня нинішнього року. На його думку, причиною відстрочки Брюсселя стала міграційна криза в Європі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus