Юнкер вважає, що Україна не зможе долучитися до ЄС чи НАТО в наступні 20-25 років

04.03.2016 07:00

Юнкер вважає, що Україна не зможе долучитися до ЄС чи НАТО в наступні 20-25 років

Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що Україна не зможе приєднатися до Європейського Союзу чи Організації північноатлантичного договору (НАТО) в наступні 20-25 років. "Україна, безсумнівно, не зможе стати членом ЄС в наступні 20-25 років, і членом НАТО теж", - наголосив Юнкер у четвер 3 березня в Гаазі.

Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що Україна не зможе приєднатися до Європейського Союзу чи Організації північноатлантичного договору (НАТО) в наступні 20-25 років.

Як передає німецьке агентство dpa, про це Юнкер сказав у четвер 3 березня в Гаазі, передає УНІАН.

"Україна, безсумнівно, не зможе стати членом ЄС в наступні 20-25 років, і членом НАТО теж", - наголосив Юнкер.

Президент Єврокомісії висловив свою думку в контексті референдуму, який пройде 6 квітня у Нідерландах стосовно Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Юнкер під час свого виступу в Гаазі пояснив, що деякі нідерландські виборці не правильно зрозуміли, що Угода про асоціацію є першим кроком на шляху до членства.

Нагадаємо, у січні Юнкер заявив, що підсумок референдуму в Нідерландах не на користь угоди про асоціацію України і ЄС може призвести до нової кризи, змінивши баланс сил в Європі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus