Ющенко вважає, що Грузії та Україні варто відновити співпрацю

28.10.2016 13:00

Ющенко вважає, що Грузії та Україні варто відновити співпрацю

Екс-президент України Віктор Ющенко вважає, що Тбілісі та Києву необхідно налагоджувати відносини, які, на його думку, нині практично відсутні. Як повідомляють у п'ятницю, 28 жовтня, грузинські ЗМІ, Ющенко перебуває в Тбілісі з приватним візитом. На його думку, представники влади двох дружніх країн мають відновити відносини.

Екс-президент України Віктор Ющенко вважає, що Тбілісі та Києву необхідно налагоджувати відносини, які, на його думку, нині практично відсутні. Як повідомляють у п'ятницю, 28 жовтня, грузинські ЗМІ, Ющенко перебуває в Тбілісі з приватним візитом, пише Інтерфакс-Україна.

"Мені боляче, що в України та Грузії на сьогодні практично немає відносин. Ми не можемо сказати чітко, що ці відносини існують, про те, що у нас є двосторонній план розвитку відносин, те, як ми бачимо їх сьогодні чи завтра", - сказав Ющенко журналістам напередодні ввечері.

На його думку, представники влади двох дружніх країн мають відновити відносини.

"Необхідно сформувати нові відносини, розглядати спільні проекти", - зазначив Ющенко.

Він відмовився давати політичну оцінку парламентським виборам у Грузії, заявивши, що поважає будь-який вибір грузинського народу.

Раніше президент Петро Порошенко заявляв, що Україна високо цінує перевірені часом відносини дружби з Грузією та побратимську підтримку нашої держави у боротьбі проти російської агресії. При цьому, Порошенко висловив переконання, що спільні зусилля і надалі спрямовуватимуться на поглиблення взаємовигідного партнерства на благо українського і грузинського народів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus