З 1 січня 2017 року українці зможуть оформляти пенсії в будь-якій точці України - Розенко

03.11.2016 18:00

З 1 січня 2017 року українці зможуть оформляти пенсії в будь-якій точці України - Розенко

"Вже з 1 січня почнеться впровадження абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян - пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив'язки до місця проживання або роботи, як тепер", - заявив віце-прем`єр-міністр Павло Розенко. За його словами, кожен українець, що працює, матиме доступ до своєї пенсійної справи.

Українці з 1 січня 2017 року зможуть оформляти пенсії в будь-якій точці України без прив'язки до місця проживання або роботи, повідомила прес-служба віце-прем`єр-міністра Павла Розенка.

"Ми починаємо цей процес (реформування і модернізації Пенсійного фонду – ред.) з поступового переведення всіх пенсійних справ у електронний варіант, який дасть нам можливість створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду. І вже з 1 січня почнеться впровадження абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян - пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив'язки до місця проживання або роботи, як тепер", - цитує Розенка прес-служба.

Також, за словами Розенка, кожен українець, що працює, матиме доступ до своєї пенсійної справи, де буде відображена інформація про накопичені внески та майбутній розмір пенсії.

Як повідомлялося, віце-прем`єр Розенко закликав уряд і парламент прискорити впровадження накопичувальної пенсії, зокрема, ухваливши відповідний законопроект.

Він зазначив, що відповідний законопроект №4608 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій" вже перебуває на розгляді Верховної Ради.

Як повідомлялося раніше, влада планує запровадити накопичувальну пенсійну систему з 1 січня 2017 року. За словами Розенка, обов'язковому страхуванню в накопичувальній пенсійній системі підлягатимуть громадяни у віці до 35 років. Також у цій системі передбачено добровільну участь українців віком від 36 до 55 років. Розенко заявляв, що для стабільної роботи Пенсійного фонду в 2016 році вистачить передбачених у державному бюджеті на наступний рік 145 млрд грн.

Раніше стало відомо, що МВФ та уряд України розроблять генеральну стратегію реформування пенсійної системи.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus