З опівночі мали місце 22 випадки порушення бойовиками режиму припинення вогню - штаб АТО

02.10.2016 21:00

З опівночі мали місце 22 випадки порушення бойовиками режиму припинення вогню - штаб АТО

На Маріупольському напрямку противник порушував "режим тиші" в районі Павлопіля та Широкиного, обстрілюючи позиції сил АТО з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї, в районі Новозванівки - з кулеметів та стрілецької зброї, а біля Мар'їнки - зі стрілецької зброї.

З опівночі в зоні АТО зафіксовано 22 випадки порушення бойовиками режиму припинення вогню.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

Зокрема, зазначається, що на Маріупольському напрямку противник порушував "режим тиші" в районі Павлопіля та Широкиного, обстрілюючи позиції сил АТО з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї, в районі Новозванівки - з кулеметів та стрілецької зброї, а біля Мар'їнки - зі стрілецької зброї.

"На Донецькому напрямку бойовики обстрілювали наші позиції поблизу Авдіївки з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї, а по Новгородському та Водяному вели вогонь зі стрілецької зброї", - йдеться у зведенні станом на 18.00.

За даними штабу, на Луганському напрямку обстріли з боку окупантів із гранатометів, зенітної установки та стрілецької зброї зафіксовано в районі Станиці Луганської, по Новозванівці противник застосовував кулемети та стрілецьку зброю, а в районі Верхньоторецького вів вогонь зі стрілецької зброї. Позиції українських військ біля Кримського противник обстрілював із мінометів 120-го та 82-го калібру, а також із гранатометів та стрілецької зброї.

"Збройні Сили України суворо дотримаються режиму припинення вогню, натомість противник застосовує стрілецьку зброю, кулемети та гранатомети", - додали в прес-центрі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus