З початку АТО зареєстровано понад 1 млн. 18 тис. переселенців

06.03.2016 23:00

З початку АТО зареєстровано понад 1 млн. 18 тис. переселенців

З початку проведення на сході України антитерористичної операції регіональними штабами Державної служби з надзвичайної ситуації України зареєстровано понад 1 млн 18 тис. внутрішньо переміщених осіб. "Жителі Донецької та Луганської областей продовжують звертатися до Міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів", - йдеться у повідомленні.

З початку проведення на сході України антитерористичної операції регіональними штабами Державної служби з надзвичайної ситуації України зареєстровано понад 1 млн 18 тис. внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомили у прес-службі ДСНС, з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено 1 млн 18 тис. 484 особи, у тому числі з Донецької і Луганської областей 996 тис. 553 особи, з Автономної Республіки Крим і міста Севастополь 21 тис. 931 особа, з яких 168 тис. 545 дітей, 491 тис. 374 інвалідів і осіб похилого віку.

"Жителі Донецької та Луганської областей продовжують звертатися до Міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів, що розташовані у кожній області задля отримання допомоги у переміщенні зі сходу України", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики України має намір припинити соцвиплати 350 тис. фіктивним тимчасово переміщеним особам. Голова відомства Павло Розенко заявив, що Мінсоцполітики не проводитиме тотальну перереєстрацію переселенців через виявлення шахрайських схем із виплатами.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus