З початку АТО знешкодили понад 140 тисяч вибухонебезпечних предметів

05.01.2017 13:00

З початку АТО знешкодили понад 140 тисяч вибухонебезпечних предметів

Про це повідомило управління екологічної безпеки. Зокрема, групи розмінування очистили понад 896 км доріг та 17,6 км залізничних колій, перевірили на наявність вибухонебезпечних предметів майже 2755 га території та 105 об’єктів. Для виконання цих робіт постійно залучається понад 30 груп розмінування зі складу ЗСУ.

З початку проведення антитерористичної операції групи розмінування інженерних підрозділів Збройних сил України на сході знешкодили понад 140 тисяч вибухонебезпечних предметів. Про це повідомило управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України.

Зокрема, групи розмінування очистили понад 896 км доріг та 17,6 км залізничних колій, перевірили на наявність вибухонебезпечних предметів майже 2755 га території та 105 об’єктів.

Для виконання цих робіт постійно залучається понад 30 груп розмінування зі складу ЗСУ.

"Реалізації протимінної діяльності суттєво сприяють спільні проекти Міністерства оборони України та координатора проектів ОБСЄ в Україні. Днями в школі селища Виноградне на околиці Маріуполя представник координатора проектів ОБСЄ в Україні публічно передав інженерному підрозділу ЗСУ інформаційні банери про мінну небезпеку, які вже встановлюються в місті", – йдеться у повідомленні.

Крім цього, до кінця січня планується передача другої частини засобів маркування в кількості 1800 примірників.

Нагадаємо, Україна - п'ята в світі за кількістю смертей від вибухів мін.

Для повного розмінування Донбасу знадобиться щонайменше 10 років.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus