З початку року сапери в зоні АТО очистили від мін 2670 га території

18.10.2016 15:00

З початку року сапери в зоні АТО очистили від мін 2670 га території

"Всього з початку антитерористичної операції інженерно-саперні підрозділи Збройних Сил України знешкодили понад 125 800 мінно-вибухових пристроїв та очистили від вибухонебезпечних предметів близько 2670 гектарів території у Донецькій та Луганській областях", - узагальнив речник Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк.

Військові сапери Міністерства оборони України знешкодили 468 вибухонебезпечних предметів в зоні проведення АТО за минулий тиждень. Про це сказав речник Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк під час брифінгу у вівторок, 18 жовтня, у Києві, повідомляє Укрінформ.

"За минулий тиждень військові сапери в районі проведення АТО очистили від мін близько 11 гектарів місцевості, знешкодивши 468 вибухонебезпечних предметів", - сказав Гуцуляк.

Він також узагальнив, що всього з початку проведення АТО на Донбасі очищено 2670 га територій та знешкоджено 125 800 мінно-вибухових пристроїв.

"Всього з початку антитерористичної операції інженерно-саперні підрозділи Збройних Сил України знешкодили понад 125 800 мінно-вибухових пристроїв та очистили від вибухонебезпечних предметів близько 2670 гектарів території у Донецькій та Луганській областях", - узагальнив Гуцуляк.

Раніше повідомлялося, для повного розмінування Донбасу знадобиться щонайменше 10 років.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus