З України депортували російського кримінального авторитета, який тримав "общак" у Дніпрі

02.11.2016 10:00

З України депортували російського кримінального авторитета, який тримав "общак" у Дніпрі

За даними правоохоронців, 50-річний громадянин Росії був неодноразово засуджений за розбої, зберігання зброї та злісну непокору вимогам адміністрації виправних закладів. Кримінальник мав особливий статус у злочинному середовищі та виконував функції наглядача за розподілом грошей зі злодійського "общака".

СБУ спільнно з ДМС видворили за межі України кримінального авторитета з Росії, який негативно впливав на криміногенну ситуацію у Дніпрі. Про це 1 листопада повідомила прес-служба СБУ.

За даними правоохоронців, 50-річний громадянин Росії був неодноразово засуджений за розбої, зберігання зброї та злісну непокору вимогам адміністрації виправних закладів.

Кримінальник мав особливий статус у злочинному середовищі та виконував функції наглядача за розподілом грошей зі злодійського "общака".

"У результаті проведених за ініціативою СБУ заходів прийнято рішення про примусове повернення громадянина РФ на територію Росії. Йому заборонено в’їзд в Україну терміном на три роки", – повідомили в СБУ.

Нагадаємо, в травні Верховна Рада відхилила законопроект щодо встановлення кримінальної відповідальності для злодіїв у законі.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко ініціював підготовку нового закону.

За даними поліції, в Україні досі перебувають 17 злодіїв в законі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus