За час АТО на Донбасі загинули 68 дітей - Мінсоцполітики

12.10.2016 23:00

За час АТО на Донбасі загинули 68 дітей - Мінсоцполітики

"За даними, які ми маємо, в ході збройного конфлікту в (Донецькій та Луганській) областях загинуло 68 дітей. 152 дитини отримали поранення", - сказав заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко і наголосив, що ці жахливі дані можуть бути неповними.

За час АТО на Донбасі загинуло 68 дітей, ще 152 зазнали поранень.

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко під час парламентських слухань на тему: "Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист", передає УНІАН.

"У зв`язку з анексією Росією Криму та проведення в окремих районах Донецької і Луганської областей антитерористичної операції питання соціального захисту дітей в умовах збройного конфлікту, особливо тих, які від нього постраждали, є одним із ключових у роботі міністерства", - сказав він.

Заступник міністра наголосив на загрозі безпеці дітей, які мешкають у населених пунктах на лінії зіткнення.

"За даними, які ми маємо, в ході збройного конфлікту в (Донецькій та Луганській) областях загинуло 68 дітей. 152 дитини отримали поранення", - сказав представник міністерства і наголосив, що ці жахливі дані можуть бути неповними.

Крім того, повідомив Устименко, за підсумками І півріччя 2016 року зареєстровано 1798 дітей військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО або померли внаслідок отриманих там поранень.

Нагадаємо, наприкінці серпня начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін повідомляв, що за період бойових дій на підконтрольній українській владі частині Донецької області загинули 50 дітей, 140 були поранені.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus