За час конфлікту на Донбасі було вбито більш ніж 9 тисяч осіб, поранено понад 21 тисячі людей - ООН

03.03.2016 16:00

За час конфлікту на Донбасі було вбито більш ніж 9 тисяч осіб, поранено понад 21 тисячі людей - ООН

За час конфлікту на сході України було вбито 9 тис 167 осіб, поранено 21 тис. 44 людини, йдеться в доповіді про дотримання прав людини в Україні Управління верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ). Крім того, у зоні конфлікту на сході України проживає близько 3 млн осіб.

За час конфлікту на сході України було вбито 9 тис 167 осіб, поранено 21 тис. 44 людини, йдеться в доповіді про дотримання прав людини в Україні Управління верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ), передає "Інтерфакс-Україна".

"Загалом за період з середини квітня 2014 року до 15 лютого 2016 року УВКПЛ зафіксовано в зоні конфлікту на сході України 30 тис. 211 постраждалих (з числа цивільних осіб, членів ЗС України і членів збройних формувань). З них 9 167 були убиті, а 21 044 - поранені", - йдеться в документі, озвученому в четвер на прес-конференції в Києві.

Крім того, у зоні конфлікту на сході України проживає близько 3 млн осіб, зазначається в доповіді про дотримання прав людини в Україні Управління верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ).

"Близько 3 млн людей живуть у районах, безпосередньо охоплених конфліктом (2,7 млн - у районах, підконтрольних незаконним збройним формуванням, 200 тис. - поблизу лінії зіткнення, підконтрольній Україні)", - йдеться в документі, озвученому в четвер у Києві.

Крім того, в доповіді зазначено, що уряд України зареєстрував 1,6 млн внутрішньо переміщених осіб, які полишили свої будинки в результаті конфлікту. З них від 800 тис. до мільйона осіб проживають на території, підконтрольній Україні.

За даними Депжприкордонслужби України, щодня від 8 до 15 тис. осіб перетинають лінію дотику через 6 блокпостів, три з яких контролює Україна, три - самопроголошена "ДНР".

Нагадаємо, 29 лютого МЗС України заявило про те, що з моменту початку агресії Російської Федерації в лютому 2014 року загинули понад 2 600 українських військовослужбовців і понад 9000 зазнали поранення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus