За фактом вибуху у військовій частині в Кропивницькому порушено справу - прокуратура

01.11.2016 17:00

За фактом вибуху у військовій частині в Кропивницькому порушено справу - прокуратура

Військова прокуратура Кіровоградського гарнізону Південного регіону України розпочала кримінальне провадження за фактом вибуху в одній з військових частин на Кіровоградщині. Провадження розпочато за ч.2 ст.414, ч.3 ст.425 Кримінального кодексу України, повідомляє у вівторок 1 листопада прес-служба військової прокуратури.

Військова прокуратура Кіровоградського гарнізону Південного регіону України розпочала кримінальне провадження за фактом вибуху в одній з військових частин на Кіровоградщині.

Як повідомляє у вівторок 1 листопада прес-служба військової прокуратури, провадження розпочато за ч.2 ст.414 (порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення), ч.3 ст.425 (недбале ставлення до військової служби) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося, вибух в частині стався в понеділок 31 жовтня на поверсі будівлі, яка знаходиться в оренді 3-го полку спеціального призначення Міноборони України. За попередньою інформацією, вибух стався через приведення в дію ручної гранати Ф-1 військовослужбовцем, який загинув на місці, троє його товаришів по службі були госпіталізовані в лікарню у тяжкому стані.

Загиблим виявився батько трьох дітей, 29-річний житель Олександрії Василь Дівіченко, який у червні 2016 року підписав контракт із 57-ю бригадою, а в серпні – перевівся до 3-го полку спецпризначення Міноборони України.

Наразі з'ясовуються всі обставини вибуху, призначено низку експертиз. Окрім того, перевіряється роль військового командування в частині можливої причетності до вибуху, зокрема, дотримання вимог щодо зберігання боєприпасів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus