За літо Онищенко з бюджету отримав понад 66 тисяч гривень

04.10.2016 16:00

За літо Онищенко з бюджету отримав понад 66 тисяч гривень

У червні-серпні 2016 року народному депутату Олександру Онищенку нараховано та виплачено з бюджету 52,275 тис. грн на виконання депутатських повноважень, пише керівник відділу з протидії корупції Центру "Ейдос" Гліб Каневський. За його словами, таким чином Онищенко, перебуваючи у розшуку, примудрився за літо отримати з бюджету понад 66 тисяч гривень.

У червні-серпні 2016 року народному депутату Олександру Онищенку нараховано та виплачено з бюджету 52,275 тис. грн на виконання депутатських повноважень.

Про це у своєму блозі на УП пише керівник відділу з протидії корупції Центру "Ейдос" Гліб Каневський.

"Також депутат-утікач встиг прихопити з собою зарплату за перший місяць літа. За період роботи з 1 червня по 4 липня цього року Онищенко отримав 14,499 тис. грн заробітної плати", - пише автор.

За його словами, таким чином Онищенко, перебуваючи у розшуку, примудрився за літо отримати з бюджету понад 66 тис. грн.

В апараті наголошують, що в інші літні дні до вересня включно зарплата не виплачувалася. Допомога з тимчасової непрацездатності чи щорічна відпустка також не нараховувались та не виплачувались.

Каневський також оприлюднив запит до апарату Верховної Ради.

Як відомо, ще 5 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт депутата Онищенка. Втім, на момент голосування депутат вже втік за кордон.

Народного депутата звинувачують в організації схеми з перепродажу купленого у держкомпаній газу своїм же фірмам за заниженими цінами. За попередніми даними державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн.

Раніше оголошений в розшук, підозрюваний в розтраті депутат Олександр Онищенко з Лондона заявив, що президент Петро Порошенко намагався через нього купити телеканал "112 Україна".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus