За місцем проживання і роботи Гречківського та "посередника" проводять обшуки

23.09.2016 15:00

За місцем проживання і роботи Гречківського та "посередника" проводять обшуки

У члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського та посередника, який, за твердженнями ГПУ, брав хабар, проводять обшуки. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури. "Станом на п’ятницю, 23 вересня 2016 року, відбуваються обшуки за місцем проживання і роботи підозрюваного та посередника", - йдеться в інформації ГПУ.

У члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського та посередника, який, за твердженнями ГПУ, брав хабар, проводять обшуки. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Станом на п’ятницю, 23 вересня 2016 року, відбуваються обшуки за місцем проживання і роботи підозрюваного та посередника", - йдеться в інформації ГПУ.

Крім того, прокуратура вже опублікувала відеозапис, на якому зафіксовано первинні пояснення посередника щодо "дійсних обставин вчиненого злочину" Гречківським.

Посередник у відеоматеріалах заявляє, що хоче укласти угоду про співпрацю зі слідством.

Як повідомлялося, генпрокурор Юрій Луценко у середу, 21 вересня, заявив, що член ВРЮ вимагав гроші за незаконний вплив на судове рішення.

"Затримано посередника – арбітражного керуючого Мін'юсту, який у змові з членом ВРЮ отримав 150 тисяч доларів", – написав він.

Водночас Вища рада юстиції відмовилася відсторонити Гречківського від посади.

Підозрюваному Гречківському призначили заставу в розмірі 3,85 млн гривень. Про це повідомила прес-секретар НААУ Дар'я Глущенко. Таким чином Печерський райсуд відмовився задовольнити клопотання ГПУ про арешт члена ВРЮ.

Раніше повідомлялося, що Гречківський та заступник голови Вищого господарського суду Артур Ємельянов є співвласниками заповідної землі на Жуковому острові у Києві. Також відомо, що підозрюваний член ВРЮ є близьким до нардепа БПП Олександра Грановського й займався питаннями, пов'язаними із Госпсудом.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus