За підозрою в замаху на життя активістів суд заарештував "тітушку"

30.09.2016 17:00

За підозрою в замаху на життя  активістів суд заарештував "тітушку"

Суд заарештував підозрюваного в замаху на вбивство активістів Євромайдану і перешкоджанні діяльності журналістів. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури в п'ятницю. Зазначається, що 29 вересня 2016 року суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Суд заарештував підозрюваного в замаху на вбивство активістів Євромайдану і перешкоджанні діяльності журналістів. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури в п'ятницю.

29 вересня одному із так званих "тітушок" повідомлено про підозру у вчиненні 18 лютого 2014 року на вулиці Липській у Києві незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів і демонстрацій із застосуванням фізичного насильства, переслідування журналістів за виконання ними своїх професійних обов’язків та заподіяння їм тілесних ушкоджень.

Крім того, повідомлено про підозру у вчиненні в цей же день на перехресті вул. Володимирської та Великої Житомирської у столиці за попередньою змовою групою осіб замаху на умисне вбивство мітингувальників.

Зазначається, що 29 вересня 2016 року суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У ГПУ нагадують, що за результатами розслідування кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів "тітушками" щодо протестувальників повідомлено про підозру 14 цивільним особам, з яких 9 перебувають у розшуку, обвинувальні акти стосовно 5 осіб передано до суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування стосовно організаторів та виконавців вчинених злочинів під час цих подій триває.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus