За півроку до виборів: лише 11% французів підтримують Олланда

03.11.2016 08:00

За півроку до виборів: лише 11% французів підтримують Олланда

87% респондентів заявили, що незадоволені главою держави, а решта не змогли відповісти. Французькі ЗМІ зазначають, що це найнижчий показник для президента країни за всю історію проведення опитувань Figaro Magazine. При цьому прем'єра Франції Мануеля Вальса підтримують 25%, що на 3% більше, ніж у жовтні.

Тільки 11% французів позитивно оцінюють роботу Франсуа Олланда на посту президента. Про це свідчать опубліковані 2 листопада дані опитування, проведеного на замовлення видання Figaro Magazine, передає "Інтерфакс-Україна".

87% респондентів заявили, що незадоволені главою держави, а решта не змогли відповісти. Французькі ЗМІ зазначають, що це найнижчий показник для президента країни за всю історію проведення опитувань Figaro Magazine.

При цьому прем'єра Франції Мануеля Вальса підтримують 25%, що на 3% більше, ніж у жовтні. Спостерігачі вважають, що глава уряду повернув довіру частини виборців завдяки тому, що останнім часом дистанціюється від президента.

До речі, це далеко не самий песимістичний результат опитувань для Олланда. Так, 25 жовтня проведене компанією Ipsos опитування показало, що президента підтримують лише 4% опитаних.

Нагадаємо, 23 квітня 2017 року у Франції відбудуться вибори президента.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus