За рік у Колумбії вилучили рекордну кількість героїну

12.01.2017 09:00

За рік у Колумбії вилучили рекордну кількість героїну

"2016-й був найспокійнішим у Колумбії за останні 40 років. Зареєстровано 12200 вбивств - уперше менше, ніж 25 тис", - зазначив міністр оборони. Нагадаємо, минулого року Колумбії вдалося досягти перемир’я із марксистсько-ленінським угрупуванням FARC. Ця організація була сформована у 1960-их роках як військове крило Комуністичної партії Колумбії.

За минулий рік колумбійські військові вилучили 378.3 тони кокаїну, що майже на 50% більше, ніж у 2015-ому. Про це повідомив міністр оборони Колумбії Луїс Карло Віллегас, передає Reuters.

"У боротьбі із наркоторгівлею правоохоронці були більш ефективними та краще організованими, створивши більше перешкод на обох узбережжях та надавши більше розвідувальних даних іншим державам", - сказав Вілегас.

Він додав, що минулого року у країні також вдалося зменшити кількість навмисних вбивств.

"2016-й був найспокійнішим у Колумбії за останні 40 років. Зареєстровано 12200 вбивств - уперше менше, ніж 25 тис", - зазначив міністр.

Нагадаємо, минулого року Колумбії вдалося досягти перемир’я із марксистсько-ленінським угрупуванням FARC. Ця організація була сформована у 1960-их роках як військове крило Комуністичної партії Колумбії.

Хоча спочатку вона дійсно виступала, як партизанське ліворадикальне з'єднання, пізніше у 1980-их почала також займатися наркоторгівлею і викраденням заручників. Така протиправна діяльність суперечила багатьом нормам, у тому числі і Женевській конвенції.

Ця практика її діяльності засуджувалася також і комуністичною партією, що призвело до розриву з компартією Колумбії.

Півстоліття протистояння між центральним урядом та повстанцями коштувало життів понад 200 тис колумбійців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus