За рівнем бойової майстерності українська армія стала однією з найефективніших на континенті - Порошенко

15.10.2016 16:00

За рівнем бойової майстерності українська армія стала однією з найефективніших на континенті - Порошенко

Українська армія за рівнем бойової майстерності стала однією з найефективніших на континенті. Про це заявив президент України Петро Порошенко. "Ми швидко відновили військову вправність, вміння захищати рідну землю і зробили надзвичайно важливі кроки в реформуванні Збройних сил ... в приведенні стандартів ЗСУ до стандартів НАТО", - додав президент.

Українська армія за рівнем бойової майстерності стала однією з найефективніших на континенті.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час урочистої церемонії передачі чергової партії військової техніки та озброєння особового складу ЗСУ на військовому аеродромі в Чугуєві під Харковом, передає УНІАН.

Порошенко доручив українському оборонпрому розробити нове ракетне озброєння

"Зміцнення обороноздатності, боротьба за незалежність нашої держави стали справою всенародною, як і захист держави від російської агресії. Тільки завдяки спільним зусиллям військових, суспільства, влади, українська армія стала за рівнем бойової майстерності однією з найдосвідченіших і ефективних на континенті", - сказав він.

"Ми швидко відновили військову вправність, вміння захищати рідну землю і зробили надзвичайно важливі кроки в реформуванні Збройних сил і всього сектора оборони і безпеки, в приведенні стандартів ЗСУ до стандартів НАТО", - додав президент.

"Зараз я можу відзначити, що ЗСУ користуються високою і заслуженою підтримкою і довірою в суспільстві і з боку наших іноземних партнерів. Ця довіра придбана самовідданою працею і доблестю воїнів", - запевнив президент.

"Ми зараз бачимо, як зростає бойовий потенціал ЗСУ, якісні перетворення відбуваються не тільки в управлінні Збройними силами, а й на рівні кожної частини, і не помічати якісних змін зараз вже просто неможливо, вони є в кожному підрозділі, часом не так швидко, як хотілося б, але чітко відбуваються", - зазначив глава держави.

Порошенко доручив українському оборонпрому розробити нове ракетне озброєння

Президент Петро Порошенко заявив, що поставив перед вітчизняним оборонно-промисловим комплексом завдання з розробки та виробництва нового ракетного озброєння, комплексів крилатих ракет, нових зразків артилерійських систем, високоточних боєприпасів.

"Країні потрібна сучасна, нова, потужна зброя, яка захистить Україну від агресора, зупинить і знищить його, захистить життя наших громадян", - заявив він.

Президент підкреслив, що зараз ставить перед вченими, конструкторами, керівниками оборонних підприємств і їх працівниками завдання з розробки та виробництва нового ракетного озброєння; комплексів крилатих ракет, які вже пройшли перші випробування; нових зразків артилерійських систем.

"Розроблено і відправлено на випробування високоточні боєприпаси. Сьогодні українські безпілотні літальні апарати, разом з іноземними, постійно виявляють ворожі війська і постійно удосконалюються. В тому числі, і безпілотні літальні апарати ударного типу, матеріали космічної розвідки", - зазначив Порошенко.

Раніше повідомлялося, що Порошенко передав представникам військових підрозділів Збройних сил України понад 150 одиниць техніки й озброєння.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus