Захист Сущенка наполягатиме на зміні "запобіжного заходу" на домашній арешт, - Фейгін

12.01.2017 11:00

Захист Сущенка наполягатиме на зміні "запобіжного заходу" на домашній арешт, - Фейгін

Адвокат незаконно заарештованого журналіста Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін заявив, що на запланованому в кінці січня засіданні Лефортовського суду щодо продовження утримання Сущенка під вартою захист наполягатиме на домашньому арешті. Про це повідомляє Укрінформ. Він заявив, що вважає цей захід абсолютно адекватним ситуації, що склалася.

Адвокат незаконно заарештованого журналіста Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін заявив, що на запланованому в кінці січня засіданні Лефортовського суду щодо продовження утримання Сущенка під вартою захист наполягатиме на домашньому арешті. Про це повідомляє Укрінформ.

"Нагадаю, що термін утримання Романа Сущенка під вартою закінчується 30 січня. Десь за тиждень до цього має відбутися засідання Лефортовського суду щодо продовження арешту. Захист, як і раніше, буде наполягати на зміні "запобіжного заходу" на домашній арешт", - повідомив Фейгін.

Він заявив, що вважає цей захід абсолютно адекватним ситуації, що склалася.

Нагадаємо, 2 жовтня члени Громадської спостережної комісії Москви виявили в СІЗО "Лефортово" Романа Сущенка, журналіста агентства "Укрінформ", якого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві" (стаття 276 КК). У ФСБ заявили, що Сущенко - співробітник ГУР Міноборони.

Російський суд заарештував його терміном на 2 місяці. Міністерство оборони України спростувало інформацію про те, що Сущенко є співробітником відомства.

28 листопада суд продовжив термін арешту Сущенка до 30 січня 2017 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus