Запроваджено спрощений порядок оформлення віз громадянам КНР для в`їзду в Україну

11.10.2016 00:00

Запроваджено спрощений порядок оформлення віз громадянам КНР для в`їзду в Україну

Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження спрощеного порядку оформлення віз громадянам Китайської Народної Республіки для в`їзду в Україну. Відповідна постанова від 27 вересня 2016 р. № 676 опублікована на урядовому порталі. Передбачається, що рішення уряду сприятиме значній активізації двосторонніх зв`язків з КНР.

Кабінет міністрів України прийняв рішення про запровадження спрощеного порядку оформлення віз громадянам Китайської Народної Республіки для в`їзду в Україну. Відповідна постанова від 27 вересня 2016 р. № 676 опублікована на урядовому порталі.

"Запровадити з 1 жовтня 2016 р. оформлення у пунктах пропуску через державний кордон у міжнародних аеропортах "Бориспіль" та "Одеса" разових віз строком дії до 15 днів громадянам Китайської Народної Республіки на підставі документів, що підтверджують діловий або туристичний характер поїздки. Установити, що за оформлення віз, зазначених у пункті 1 цієї постанови, справляється консульський збір у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - йдеться у документі.

Передбачається, що рішення уряду сприятиме значній активізації двосторонніх зв`язків з КНР, оскільки ця країна є одним з важливих торговельних партнерів України. Також це матиме позитивний вплив і на розвиток туристичної галузі та сприятиме залученню в економіку України іноземних інвестицій, вважають у Кабміні.

Зазначимо, у 2012 році уряд Китайскої Народної Республіки дозволив українцям перебувати в Пекіні впродовж трьох діб без віз.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus