Засідання суду у справі Кернеса продовжиться 14 листопада

25.10.2016 09:00

Засідання суду у справі Кернеса продовжиться 14 листопада

Київський райсуд Полтави 14 листопада продовжить засідання у справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса, підозрюваного у побитті двох активістів харківського Євромайдану в січні 2014 року, у тортурах і погрозі вбивством, розповів захисник Кернеса Олександр Гунченко.

Київський райсуд Полтави 14 листопада продовжить засідання у справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса, підозрюваного у побитті двох активістів харківського Євромайдану в січні 2014 року, у тортурах і погрозі вбивством.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів захисник Кернеса Олександр Гунченко.

"Сьогодні з п'яти заявлених свідків обвинувачення допитали трьох, включаючи радника глави МВС Івана Варченка, мати потерпілого Сергія Ряполова і його товариша. Решта будуть допитані на засіданні 14 листопада", - зазначив захисник.

За його словами, свідчення свідків обвинувачення не містять конкретних доказів провини Кернеса.

Як повідомлялося, з ранку Київський райсуд у Полтаві по справі Кернеса і двох його охоронців пікетували представники "Азова" і місцевих націоналістів в балаклавах, які вимагали неупередженого суду над Кернесом.

На суді Кернес і його охоронці не визнають провину і вважають справу сфабрикованою. Їм загрожує до 15 років ув'язнення.

Нагадаємо також, що Кернеса і двох його охоронців (Віталія Бліннікова і Євгена Смицького) підозрюють у викраденні та побитті учасників Євромайдану 25 січня 2014 року.

2 березня 2015 року Кернесу було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2,3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2,3 ст.27, ч.2 ст.127 (катування), ч. 2,3 ст.27, ч.1 ст.129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

Вищий спеціалізований суд України ухвалив рішення перенести розгляд кримінального провадження стосовно Кернеса з Дзержинського районного суду Харкова до Київського райсуду Полтави.

Народний депутат Антон Геращенко вважає, що кримінальну справу стосовно Кернеса затягується.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus