Засновниця медичної служби "Госпітальєри", Народний Герой України Яна Зінкевич народила доньку

31.10.2016 16:00

Засновниця медичної служби "Госпітальєри", Народний Герой України Яна Зінкевич народила доньку

Засновниця медичної служби "Госпітальєри" Яна Зінкевич сьогодні народила доньку. Про це написала у себе на сторінці у Facebook відома волонтерка Валентина Олефіренко. Яні Зінкевич зробили кесарів розтин у лікарні імені Мечникова в Дніпрі, де її виходжували після страшної автомобільної аварії, в яку вона потрапила 4 грудня минулого року і в результаті якої у Яни постраждав хребет.

Засновниця медичної служби "Госпітальєри" Яна Зінкевич сьогодні, 31 жовтня, народила доньку. Про це написала у себе на сторінці в Facebook відома волонтерка Валентина Олефіренко.

"Завдяки Господу і нашим молитвам найприємніша новина сьогодні: у Яни Зінкевич народилася донечка - вага 3кг і 48 см щастя. Вітаю батьків і в першу чергу вклоняюся Яночці... Мем, щаслива... Дівчатка народжуються до миру", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення Олефіренко.

Яні Зінкевич зробили кесарів розтин у лікарні імені Мечникова в Дніпрі, де її виходжували після страшної автомобільної аварії, в яку вона потрапила 4 грудня минулого року і в результаті якої у Яни постраждав хребет. Тут вона проходила реабілітацію, тут стежили за її вагітністю. Новина про те, що Яна чекає дитину, стала сенсацією, адже відбулося це вже після того, як волонтерка, яка врятувала на передовій не одне життя, опинилася в інвалідному візку. Але дива все ж трапляються.

На час вагітності Яні заборонили займатися фізичними вправами, тому процес реабілітації на час загальмувався.

"Я поділилася своєю радістю для того, щоб дівчата і жінки вірили в себе, - пояснила Яна Зінкевич на прес-конференції в травні. - Навіть з дуже важкими травмами хребта можна завагітніти. Я вірила в це і зараз щаслива!"

Батько дитини - помічник Яни по медичній службі "Госпітальєри", волонтер Максим Корабльов. Пара розписалася 27 травня в Дніпрі. Він запропонував назвати доньку Богданою.

"Малятко послане нам Богом, тому ім'я вибрано дуже вдало, - каже Яна. - Головне, щоб дівчинка народилася здоровою".

Сьогодні в лікарні поруч із Яною були її мама, і Максим, і Валентина Олефіренко, які першими побачили дитину.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus