Затверджено повний склад Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти

05.10.2016 19:00

Затверджено повний склад Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти

Кабінет міністрів долучив до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти ще 2 членів, завершивши таким чином укомплектування складу Нацагентства. Відповідну постанову ухвалено сьогодні, 5 жовтня, на засіданні уряду. Зокрема, як зазначається, до складу Нацагентства введено Сергія Бондарчука та Руслана Гурака.

Кабінет міністрів долучив до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти ще двох членів, завершивши таким чином укомплектування складу Нацагентства.

Відповідну постанову ухвалено сьогодні, 5 жовтня, на засіданні уряду, повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації Міністерства освіти і науки.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, до складу Нацагентства введено Сергія Бондарчука та Руслана Гурака.

Як повідомлялося, до складу Нацагентства мають входити 25 членів: 13 представників вищих навчальних закладів (9 - від ВНЗ державної форми власності, 1 - від комунальної, 3 - приватної), 2 представники від студентів, 3 - від об’єднань організацій роботодавців, 2 - від НАНУ і по одному від галузевих академій.

До повноважень Нацагентства входить формування вимог до системи забезпечення якості вищої освіти, розробка положення про акредитацію освітніх програм, проведення ліцензійної експертизи щодо можливості видачі ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти та інше.

Нацагентство мало розпочати свою діяльність у вересні 2015 року, однак за результатами виборів до його складу потрапили двоє осіб, які підпадають під дію закону "Про очищення влади".

Кабмін 31 серпня виключив зі складу Нацагентства цих двох членів - Віктора Бондаренка та Юрія Дудника.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus