Збірна з футболу зіграє з Косовом у Кракові

23.09.2016 16:00

Збірна з футболу зіграє з Косовом у Кракові

26 вересня делегація ФФУ прибуде до цього міста для інспектування наявних у Кракові арен "Вісла" та "Краковія" з метою визначення місця проведення матчу. До УЄФА косоварів прийняли лише 2016-го, тоді ж Спілка європейських футбольних асоціацій включила збірну Косова в групу збірної України у відбірковому раунді до чемпіонату світу 2018 року з футболу.

Міжнародний союз футбольних асоціацій (ФІФА) дав позитивну відповідь на прохання Федерації футболу України провести на нейтральній території кваліфікаційний матч чемпіонату світу-2018 проти збірної Косова, що запланований на 9 жовтня.

Федерація футболу України планує організувати цю зустріч у сусідній Польщі, а саме у Кракові, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Наступного понеділка, 26 вересня, делегація ФФУ прибуде до цього міста для інспектування наявних у Кракові арен "Вісла" та "Краковія" з метою визначення місця проведення матчу.

Нагадаємо, албанська влада Косова 17 лютого 2008 року в односторонньому порядку проголосила незалежність від Сербії.

За півроку ФІФА заборонила футбольній збірній Косова брати участь у міжнародних матчах.

До УЄФА косоварів прийняли лише 2016-го, тоді ж Спілка європейських футбольних асоціацій включила збірну Косова в групу збірної України у відбірковому раунді до чемпіонату світу 2018 року з футболу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus