Зброярі підготували тест на "танковий характер"

13.10.2016 21:00

Зброярі підготували тест на "танковий характер"

Укроборонпром пропонує відвідувачам свого сайту пройти тест на "танковий характер". За результатами відповідей на кілька запитань відвідувач дізнається, який "український танк відповідає вашому характеру, і з якою бойовою машиною вам будуть не страшні підступні вороги і міни на шляху до перемоги", - обіцяють на сайті Укроборонпрому.

Укроборонпром пропонує відвідувачам свого сайту пройти тест на "танковий характер".

Посилання на тест - ukrainiantanks.com - з'явилося на офіційному сайті корпорації.

За результатами відповідей на кілька запитань відвідувач дізнається, який "український танк відповідає вашому характеру, і з якою бойовою машиною вам будуть не страшні підступні вороги і міни на шляху до перемоги", - обіцяють на сайті Укроборонпрому.

У корпорації нагадують, що "за результатами двох років підприємства концерну виготовили і відремонтували для Збройних Сил України та інших структур 12 920 одиниць зброї і техніки".

Зазначимо, що гордістю українського ОПК є танки "Оплот", які були прийняті на озброєння у 2010 році, а також експортуються в деякі країни світу. У 2015 році "Оплот" визнали найкращим танком світу. За більшістю показників він перевершує основні бойові танки армій Росії Т-90А і M1 Abrams армії США.

Основний бойовий танк "Оплот" є бойовою гусеничною машиною, яка має високу вогневу міць, надійний захист і високу рухливість. Танк призначений для ураження вогнем усіх видів наземних (надводних) і низколетючих на малих швидкостях повітряних цілей в умовах вогневої протидії супротивника.

Рішення широкого кола бойових завдань можливе у різних кліматичних, метеорологічних і дорожніх умовах в діапазоні температури довілля від мінус 40 С до плюс 55 С, відносній вологості повітря до 98% при температурі плюс 25 С, висоті до 3000 м над рівнем моря і запиленості повітря, що трапляється за реальної експлуатації.

Виробляє танк державне підприємство "Завод імені В. О. Малишева", що у Харкові.

На цьому-ж заводі виробляють і танки "Булат". Їх створюють на базі танку Т-64Б бронетанкового парку, що становить основу української армії. Випуск цієї моделі завод імені Малишева здійснював наприкінці 1980-х років. Модель Т-64Б була розроблена Харківським конструкторським бюро з машинобудування ім. Морозова й стала родоначальником нового покоління радянських танків.

Основні параметри БМ "Булат": екіпаж - три людини, бойова маса - 45 тонн, гармата калібру 125 міліметрів, спарений кулемет 7,62 міліметра, зенітний кулемет 12,7 міліметра. Танк оснащено двигуном 5ТДФМ потужністю 850 кінських сил, швидкість по шосе - 60-65 кілометрів на годину. Можлива стрільба керованою ракетою зі ствола.

А ще варто нагадати про проект танка "Азовець", який може бути використаний при веденні бою в міських умовах. Цей танк має два бойових модулі, що дають змогу їх операторам контролювати обстановку, маючи сектор огляду у 180 градусів кожен, що вдвічі збільшує швидкість реагування на обстановку .

На озброєнні танк має спарені авіаційні гармати зі значною скорострільністю. Також розробники спроектували унікальний захист машини, який дає їй змогу протистояти майже всім відомим боєприпасам, передбаченим для враження броньованої техніки. Керує бойовою машиною екіпаж з чотирьох бійців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus