Збройні сили за три місяці підготували 562 офіцери

10.03.2016 10:00

Збройні сили за три місяці підготували 562 офіцери

На курси спрямовуються військовослужбовці сержантського та рядового складу, призвані за мобілізацією, а також військовослужбовці служби за контрактом сержантського складу, які мають вищу освіту не нижче рівня бакалавр, що проявили фахові та лідерські якості і бажають проходити військову службу за контрактом на первинних офіцерських посадах.

У рамках підготовки військовослужбовців на первинні офіцерські посади з присвоєнням офіцерського звання "молодший лейтенант" проведено 3 курси навчання по 3 місяці та підготовлено 562 слухача. Нині курси проходять ще 320 рядових та сержантів. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

"562 слухачі, які завершили навчання, направлені у військові частини для подальшого проходження служби. Нині у військових вишах (Національна академія Сухопутних військ (Львів), Військова академія (Одеса), ВІТІ, ВІКНУ (Київ), ХУПС (Харків), НТУ ХПІ, ЖВІ (Житомир), ВМА (військова кафедра НАУ) проходять тримісячні курси 320 слухачів", - йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією Генштабу, на ці курси спрямовуються військовослужбовці сержантського та рядового складу, призвані за мобілізацією, а також військовослужбовці служби за контрактом сержантського складу, які мають вищу освіту не нижче рівня бакалавр, що проявили фахові та лідерські якості і бажають проходити військову службу за контрактом на первинних офіцерських посадах.

Нагадаємо, Кабінет міністрів зобов'язав профільні міністерства і відомства організувати дострокові випуски курсантів і слухачів випускних курсів ВНЗ та військових кафедр у 2016 році.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus