Землетрус в Італії зсунув земну кору на 70 сантиметрів

02.11.2016 22:00

Землетрус в Італії зсунув земну кору на 70 сантиметрів

Науковці з Інституту електромагнітного зондування навколишнього середовища зіставили радарні зображення, які були зроблені 26 жовтня і 1 листопада, для того, щоб визначити наслідки землетрусу магнітудою 6,1, який стався в Італії 30 жовтня. Результати порівняння призводить Європейське космічне агентство.

Науковці з Інституту електромагнітного зондування навколишнього середовища зіставили радарні зображення, які були зроблені 26 жовтня і 1 листопада, для того, щоб визначити наслідки землетрусу магнітудою 6,1, який стався в Італії 30 жовтня.

Результати порівняння призводить Європейське космічне агентство (ESA), передає DT.UA.

Як наголошують фахівці агентства, деформації земної кори відбулися на території 130 квадратних кілометрів, в деяких місцях зрушення кори перевищує півметра. Зокрема в районі Кателуччо в Центральній Італії земна кора зрушилася на 70 сантиметрів.

Як повідомлялося, землетрус магнітудою 5,9 був також зафіксований 26 жовтня. Його відчули навіть у північних областях Італії та на півдні Німеччини. У центральній частині Італії через стихійне лихо обвалилися численні споруди. Особливо сильно постраждали старовинні будівлі в містах.

В Італії є два глибоких розломи земної кори, що є причиною землетрусів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus