Землетруси в центральній Італії привели до значних руйнувань і декількох людських жертв

27.10.2016 12:00

Землетруси в центральній Італії привели до значних руйнувань і декількох людських жертв

Ввечері 26 жовтня три землетруси сколихнули центральну Італію, поштовхи відчувалися по всій країні, значна частина містечка Уссита регіону Марке в провінції Мачерата зруйнована. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на La Repubblica. Поштовхи відчувалися в Римі, Л'акуїлі, Перуджі і Терні.

Ввечері 26 жовтня три землетруси сколихнули центральну Італію, поштовхи відчувалися по всій країні, значна частина містечка Уссита регіону Марке в провінції Мачерата зруйнована. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на La Repubblica.

Повідомляється, що перший землетрус магнітудою 5,4 стався о 19:11 за місцевим часом на глибині 9 кілометрів з епіцентром в провінції Мачерата, вразив міста Кастельнаджело-суль-Нера, Віссо, Уссіта і Пречі.

Поштовхи відчувалися в Римі, Л'акуїлі, Перуджі і Терні.

Повідомляється також, що поштовхи були відчутні навіть на території Австрії. Через землетрус довелося зупинити футбольній матч Серії А між командами "Пескара" і "Аталанта".

О 21:18, стався другий землетрус магнітудою 5.9. Пізніше, о 23:42 стався і третій землетрус магнітудою 4,6.

Землетруси не призвели до значних жертв серед населення. Так, в Толентіно чоловік помер від серцевого нападу, в інших містах кілька людей отримали незначні поранення, є повідомлення про дитину яка перебуває в тяжкому стані у містечку Камеріно.

Мер містечка Уссіта Марко Рінальді, повідомив "величезні" руйнування і про відсутність жертв. Місто практично повністю залишилося без електрики, значних ушкоджень зазнали інші комунікаційні мережі міста.

"Територія міста сильно зруйнована, ситуація апокаліптична", - відзначив мер Уссіти.

Про сильні руйнування повідомили також і з комуні Кастельсантанджело-суль-Нера, у містечку Віссо теж повідомили про двох постраждалих.

В деяких регіонах місцева влада оголосила про відміну занять в школах.

Нагадаємо, у серпні центральну Італію сколихнув землетрус, який, за даними Національного інституту геофізики і вулканології, мав магнітуду 6.0 і глибину 4 км. Кількість загиблих від землетрусу, який тоді сколихнув центральну Італію 24 серпня, сягнула 293 осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus