Жебрівський: держслужбовцям буде заборонено відвідувати тимчасово окуповані території Донбасу

08.03.2016 16:00

Жебрівський: держслужбовцям буде заборонено відвідувати тимчасово окуповані території Донбасу

"Списки всіх працівників ОДА, всіх працівників райдержадміністрацій потрапили до рук терористів, і на сьогоднішній день їх виявляють, вони встановили вже свої блокпости, контрольно-пропускні пости і працівників виявляють", - заявив Жебрівський.

Держслужбовцям Донеччини від середи, 9 березня 2016 року, заборонять перетинати лінію розмежування, оскільки проросійські бойовики "полюють" на держслужбовців. Про підготовку відповідного розпорядження в ефірі "5 каналу" повідомив голова місцевої військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Списки всіх працівників ОДА, всіх працівників райдержадміністрацій потрапили до рук терористів, і на сьогоднішній день їх виявляють, вони встановили вже свої блокпости, контрольно-пропускні пости і працівників виявляють - з ними проводять різні бесіди, намагаються, щоб вони підписали деякі листи і через це на сьогоднішній день це критично, це неприпустимо, і в середу таке розпорядження буде видано. Списки передамо прикордонникам, які на пунктах пропуску, і в принципі не будуть випускати", - заявив Жебрівський.

Як зазначав раніше Жебрівський, 2016 року на відновлення об'єктів інфраструктури звільнених від російських гібридних військ районів Донецької області планується вкласти загалом близько 6,5-7 млрд гривень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus