Жебрівський: на Донбасі відбудують три мости, зруйновані бойовиками

04.10.2016 10:00

Жебрівський: на Донбасі відбудують три мости, зруйновані бойовиками

У Донецькій області до кінця 2016 року відбудують три мости, які були зруйновані бойовиками ще в 2014 році. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на сторінці в Facebook. Найочікуванішим є відновлення моста через річку Казенний Торець біля села Семенівка, звідки розпочалися бої за звільнення Слов'янську.

У Донецькій області до кінця 2016 року відбудують три мости, які були зруйновані бойовиками ще в 2014 році. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на сторінці в Facebook.

"Проінспектував відбудову трьох мостів, які підірвали московити під час втечі до Донецька гарячим літом 2014 року. Як запевняють ремонтники – усі об'єкти здадуть в експлуатацію ще у цьому році", - написав він.

Найочікуванішим є відновлення моста через річку Казенний Торець біля села Семенівка, звідки розпочалися бої за звільнення Слов'янську.

"Зараз будівельники встановлюють першу з чотирьох буронабивних паль. Якість бетону перед використанням ми піддавали незалежній експертизі. І це не останнє залучення незалежних фахівців: перед здачею в експлуатацію ми ще обов'язково перевіримо дорожнє полотно і товщину покладеного асфальту", - написав Жебрівський.

"Подібна ситуація і з мостами через річки Суха Плотва та Сіверський Донець поблизу населених пунктів Закітне та Сіверськ. Невдовзі можна буде забути про довгі об'їзди", - зазначив він.

Жебрівський зазначив, що постійно перевірятиме стан доріг та дотримання графіку виконання робіт.

Нагадаємо, у травні після капітального ремонту відкрився 85-метровий міст через річку Жеребець, що з'єднує Донецьку та Луганську області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus