Жебрівський закликав Олланда особисто вирушити до бойовиків з передвиборчою агітацією

13.10.2016 08:00

Жебрівський закликав Олланда особисто вирушити до бойовиків з передвиборчою агітацією

"Вибори на окупованих територіях готовий проводити тільки після того як пан Олланд разом зі мною погодиться проводити на цих територіях передвиборчу агітацію. Ну, і нам ще потрібно буде там створити виборчі дільниці, сформувати комісії, актуалізувати списки виборців тощо для проведення виборів", - заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський запропонував президенту Франції Франсуа Олланду приїхати з передвиборчою агітацією на окуповані території Донбасу. Про це 12 жовтня 2016 року Жебрівський написав на своїй сторінці в Facebook.

"Вибори на окупованих територіях готовий проводити тільки після того як пан Олланд разом зі мною погодиться проводити на цих територіях передвиборчу агітацію. Ну, і нам ще потрібно буде там створити виборчі дільниці, сформувати комісії, актуалізувати списки виборців тощо для проведення виборів", - заявив Жебрівський.

Очільник Донецької ОВГА дивується, чому голови МЗС Франції та Німеччини схиляють Україну провести місцеві вибори в окремих районах Донецької і Луганській областях (ОРДЛО) до того, як Донбас очиститься від окупаційних військ та стане відкритим для проукраїнської агітації.

"Хто, як не французи та німці мають розуміти, що вибори - це вільне волевиявлення. Про який вільний вибір може йтися, якщо українська мова і українська символіка там сьогодні під забороною? А за їх використання на тій території - 100% гарантія зникнути десь у підвалах", - додав керівник області.

"Дуже прикро чути подібні заяви від європейських політиків такого рівня. Не може бути подвійних стандартів у президента країни, яка позиціонує себе еталоном демократії у світі", - наголосив він.

Перед цим Олланд запропонував Україні спершу провести вибори на Донбасі, а вже потім вимагати доступ до східного кордону з РФ.

"Вже після виборів Україна має отримати контроль за кордоном. Втім, не йдеться про проведення виборів за будь-яку ціну - цього повинні передувати дії інших сторін, зокрема, бойовиків, за якими стоїть Росія. А саме - відведення озброєнь, роззброєння усіх частин, і лише потім - вибори", - заявив раніше Олланд.

Водночас 12 жовтня ПАРЄ визнала Росію агресором й заявила, що ОРДЛО не готові до виборів.

Про неможливість проведення виборів до органів місцевого самоврядування в ОРДЛО "з об'єктивних причин" влітку цього року заявляла і німецький федеральний канцлер Ангела Меркель.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus