Жебрівський заручився підтримкою ПРООН про подальше відновлення Донбасу

16.10.2016 13:00

Жебрівський заручився підтримкою ПРООН про подальше відновлення Донбасу

Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в рамках робочої зустрічі з делегацією ООН на чолі з помічником Генерального секретаря ООН Джихан Султаноглу висловив подяку за підтримку Донбасу. Співрозмовники обговорили проблеми відновлення приватного житла і розмінування звільнених територій.

Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в рамках робочої зустрічі з делегацією ООН на чолі з помічником Генерального секретаря ООН Джихан Султаноглу висловив подяку за підтримку Донбасу.

"Представники ПРООН пообіцяли і надалі підтримувати відновлення і оновлення Донбасу", - написав Жебрівський на своїй сторінці в Фейсбук.

Співрозмовники обговорили проблеми відновлення приватного житла і розмінування звільнених територій.

"Заручився підтримкою ПРООН по організації стажування керівників новостворених громад Донеччини за кордоном", - зазначив глава ОВГА, підкресливши, що заплановано виділення одного мільйона гривень з бюджету області на проект такого стажування в наступному році.

Раніше Жебрівський запропонував президенту Франції Франсуа Олланду особисто приїхати з передвиборною агітацією на окуповані території Донбасу.

Пропозиція прозвучала у відповідь на слова Олланда спочатку провести вибори на Донбасі, а вже потім вимагати доступ до східного кордону з РФ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus