Жебрівський зобов'язав чиновників послуговуватися на роботі лише українською

06.10.2016 11:00

Жебрівський зобов'язав чиновників послуговуватися на роботі лише українською

При цьому він додав: "Це, звісно, добровільні курси. Але мова про держслужбовців. У державі Україна. Вони ж написали в анкеті, що мають достатній рівень знання і володіння українською мовою. Якщо ж вони просто призабули мову, то ми цими курсами створюємо держслужбовцям можливість пригадати її і вдосконалити".

Із 1 січня 2017 року усі працівники Донецкої військово-цивільної обласної адміністрації мають на роботі послуговуватись тільки українською мовою. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський.

"Із 1 січня 2017 року всі працівники обласної адміністрації мають на роботі послуговуватись виключно українською мовою. 6 жовтня в Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації стартує другий етап курсів ділової української мови", - написав губернатор.

При цьому він додав: "Це, звісно, добровільні курси. Але йдеться про держслужбовців. У державі Україна. Вони ж написали в анкеті, що мають достатній рівень знання і володіння українською мовою. Якщо ж вони просто призабули мову, то ми цими курсами створюємо держслужбовцям можливість пригадати її і вдосконалити".

За словами Жебрівського, саме держслужбовці повинні бути найбільшими популяризаторами України, надто ж на Донбасі.

Нагадаємо, 6 вересня президент Петро Порошенко закликав власників телеканалів до збільшення присутності української мови в ефірі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus