Жертвами вибуху на німецькому хімзаводі BASF стали двоє людей, ще одну не знайшли, 25 - травмовані

18.10.2016 17:00

Жертвами вибуху на німецькому хімзаводі BASF стали двоє людей, ще одну не знайшли, 25 - травмовані

Вибух трубопроводу на хімічному заводі концерну BASF у Людвігсгафені, що стався вчора, забрав життя щонайменше двох працівників пожежної служби підприємства, ще 25 осіб зазнали поранень, з них 8 – тяжких. Шестеро важкопоранених перебувають у відділенні інтенсивної терапії. Зазначається, що доля однієї людини досі невідома.

Вибух трубопроводу на хімічному заводі концерну BASF у Людвігсгафені, що стався вчора, забрав життя щонайменше двох працівників пожежної служби підприємства, ще 25 осіб дістали поранення, з них 8 – тяжких.

Про це у вівторок 18 жовтня повідомила "Німецька хвиля" з посиланням на агентство dpa.

Шестеро важкопоранених перебувають у відділенні інтенсивної терапії. Зазначається, що доля однієї людини досі невідома. Вважають, що її тіло перебуває на дні гавані підприємства.

Причини вибуху газопроводу встановлюються. За інформацією BASF, горіли етилен та пропілен. Місцева прокуратура порушила кримінальне впровадження в зв`язку з трагічним інцидентом.

Хоч вогонь вдалося загасити вночі проти 18 жовтня, пожежники ще досить довго намагалися знизити температуру на місці пожежі. Утім, місце вибуху досі залишається недосяжним.

Як повідомили на підприємстві, газ з пошкодженого трубопроводу й надалі потрапляє в атмосферу. Проби, однак, не підтвердили підвищення концентрації вмісту шкідливих речовин у повітрі.

Інцидент призвів до часткової зупинки цехів хімічного заводу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus