Жінка, яка відрізала голову дитині в Москві, зізналася, що помстилася Путіну за Сирію

03.03.2016 14:00

Жінка, яка відрізала голову дитині в Москві, зізналася, що помстилася Путіну за Сирію

Сина Гюльчехри Бобокулової, підозрюваної у жорстокому вбивстві дитини в Москві, заарештували в Узбекистані. Про це в інтерв'ю "Газете.ру" розповів батько няні, 62-річний Бахретдін Тураєв. Він також підтвердив, що жінка лікувалася в психіатричній лікарні, і вибачився за неї. В Мережі з'явився невідомий фрагмент допиту, в якому жінка зізнається, що помстилася за російські бомбардування в Сирії.

Сина Гюльчехри Бобокулової, підозрюваної у жорстокому вбивстві дитини в Москві, заарештували в Узбекистані. Про це в інтерв'ю "Газете.ру" розповів батько няні, 62-річний Бахретдін Тураєв. Він також підтвердив, що жінка лікувалася в психіатричній лікарні, і вибачився за неї. Тим часом в Мережі з'явився невідомий фрагмент допиту, в якому жінка зізнається, що помстилася за російські бомбардування в Сирії.

Тураєв розповів, що заарештований старший син Бобокулової, 19-річний Рахматілло, який прилетів з Москви в кінці листопада і повертатися туди не збирався. "Його заарештували в понеділок увечері, кудись відвезли, ми не знаємо, де він і що з ним, нам нічого не говорять", - розповів чоловік.

Він повідомив, що Бобокулова пройшла лікування в 2002 році після того, як в голові у неї стали лунати голоси. Вона стала вимовляти дивні слова, у жінки з'явилася агресія. Після цього Гюльчехру поклали в лікарню, де вона провела кілька днів, а після виписки її повторно госпіталізували через рецидив.

Також Тураєв розповів, що його дочка ніколи не ходила в мечеть, не носила хіджаб і не читала Коран. Крім того, за словами батька, жінка до цього не мала досвіду роботи нянею, це була її перша сім'я.

"У нас велика сім'я, у мене шість дочок, 19 онуків і один правнук, і ми всі в жаху від того, що вона зробила! Вибачте її, вибачте нас усіх, якщо таке можна пробачити. Діти плачуть, мати злягла. Я не хотів, та й дочка не хотіла, щоб таке трапилося", - заявив Тураєв.

В даний час Бобокулова знаходиться під арештом. Під час обрання запобіжного заходу 2 березня жінка була небагатослівна, вона лише заявила про згоду на арешт. Перед засіданням вона відповіла лише на одне питання журналістів і сказала, що вбити дівчинку їй "наказав Аллах".

Представник столичного управління СКР в суді заявив, що фігурантці буде пред'явлено офіційне звинувачення 4 березня.

Нагадаємо, 29 лютого в Москві біля станції метро "Жовтневе поле" жінка з головою дитини у руках під вигуки "Аллах акбар" погрожувала підірвати себе. Її затримали, вона виявилася нянею.

Також в Інтернеті оприлюднено відео, яке було знято біля станції метро під час події, на ньому видно, як жінка розмахує відрізаною головою дитини і погрожує підірвати себе.

Варто зазначити, що російські телеканали не повідомили про жорстоке вбивство у Москві.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus