Жіноча збірна України з біатлону у естафеті Чемпіонату світу залишилася без медалей

12.03.2016 00:00

Жіноча збірна України з біатлону у естафеті Чемпіонату світу залишилася без медалей

У Холменколлені (Норвегія) завершилася жіноча естафетна гонка в рамках Чемпіонату світу з біатлону, де олімпійські чемпіонки Сочі-2014 зі збірної України не зуміли потрапити в призери, зайнявши підсумкове 5-е місце. Вирішальною виявилася стрільба в положенні стоячи на третьому етапі, де чотири промахи допустила Олена Підгрушна й змушена була подолати штрафне коло.

У Холменколлені (Норвегія) завершилася жіноча естафетна гонка в рамках Чемпіонату світу з біатлону, де олімпійські чемпіонки Сочі-2014 зі збірної України не зуміли потрапити в призери, зайнявши підсумкове 5-е місце.

Вирішальною виявилася стрільба в положенні стоячи на третьому етапі, де чотири промахи допустила Олена Підгрушна й змушена була подолати штрафне коло, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Українки відмінно провели перші два етапи на стрільбі, не допустивши жодного промаху. І якщо Валентина Семеренко у швидкості значно поступалася суперницям (22,9 секунди відставання), то Ірина Варвинець за підсумками свого етапу прийшла в групі найсильніших, відстаючи від лідера на символічні 2,6 секунди.

Відмінно свій етап почала Підгрушна, яка закрила всі 5 мішеней лежачи, без додаткових патронів. Вона на деякий час вивела українську команду в лідери, але на "стійці" грубо помилялася. В підсумку, навіть використавши три додаткових патрони, українка зуміла закрити лише чотири мішені з п'яти й змушена була пройти штрафне коло, суттєво поступаючись лідерам - 1 хвилину 10,7 секунди. На останньому етапі Юлія Джима не змогла виправити ситуацію, використавши два додаткові патрони й збільшивши відставання до 1 хвилини 27,7 секунди.

Чемпіонками світу стали біатлоністки Норвегії, які подолали дистанцію за 1 годину 07 хвилин 10.0 секунд (0 штрафних кіл + 6 додаткових патронів). "Срібло" у команди Франції з відставанням від переможниць 5.3 секунди (0+6), "бронза" - у Німеччини - 28.6 секунди відставання.

Чемпіонат світу з біатлону проходить у Холменколлені з 3 по 13 березня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus