Житомирська облрада підтримала відставку голови Лабунської

26.09.2016 22:00

Житомирська облрада підтримала відставку голови Лабунської

Пропозицію стосовно дострокового припинення повноважень та звільнення Лабунської з посади голови Житомирської облради під час пленарного засідання вніс депутат із об'єднання "Самопоміч" Євгеній Жабокрицький. Після суперечки Лабунська написала відповідну заяву і запропонувала депутатам голосувати за неї поіменно.

Голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська вирішила подати у відставку.

Про це повідомили в прес-службі Житомирської обласної партійної організації "ВО "Батьківщина", передають "Українські новини".

"Вона написала заяву (про відставку)", - сказав представник прес-служби.

З його слів, депутати досить довго розглядали цю заяву.

"Уже понад годину розглядають. Питання повинно розглядатися відкрито, а депутати хочуть таємного голосування", - додав він.

За інформацією "Укрінформу", пропозицію стосовно дострокового припинення повноважень та звільнення Лабунської з посади під час пленарного засідання вніс депутат із об'єднання "Самопоміч" Євгеній Жабокрицький. Після суперечки Лабунська написала відповідну заяву і запропонувала депутатам голосувати за неї поіменно.

Пізніше стало відомо, що заяву про відставку Лабунської підтримали 36 депутатів із 62 присутніх під час таємного голосування на позачерговій сесії.

"Бажаю моїм наступникам плідної роботи на благо Житомирської області. Судового позову від мене не буде", – зазначила Лабунська, передає

Як повідомлялося, Лабунська була обрана головою облради в листопаді 2015 року.

Вона була депутатом Верховної Ради 5-7 скликань, наразі є головою "Батьківщини" у Житомирській області.

Лабунська задекларувала 5 402 330 гривень доходів, отриманих в 2015 році, а також 72 млн 911 тис гривень у ліквідованому банку "Фінанси й Кредит".

16 серпня голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський вирішив звільнитися після понад двох років роботи на посаді.

1 вересня президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Машковського і призначив виконувачем обов'язків Ігоря Гундича.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus