Жоден нардеп поки не подав електронну декларацію

04.10.2016 11:00

Жоден нардеп поки не подав електронну декларацію

При цьому в Національному агентстві з протидії корупції повідомляють про те, що станом на 3 жовтня в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – 2370 декларацій. Як повідомлялося, лідер фракції БПП Ігор Гринів пропонує внести зміни до закону про запобігання корупції, і закрити відомості з декларацій.

Ніхто з українських нардепів так і не наважився заповнити та подати е-декларацію. Таку інформацію 3 жовтня в ефірі ICTV озвучив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

"Жоден один парламентар не подав е-декларацію", – заявив Шабунін.

При цьому в Національному агентстві з протидії корупції повідомляють про те, що станом на 3 жовтня в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – 2370 декларацій.

Як повідомлялося, лідер фракції БПП Ігор Гринів запропонував внести зміни до закону про запобігання корупції, і закрити відомості з декларацій для загального користування.

Така ініціатива викликала резонанс у суспільстві. 3 жовтня, активісти провели під стінами Ради пікет з вимогою не саботувати боротьбу з корупцією в державі.

Після цього Гринів погодився відкликати законопроект.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus